:: 10 lat doświadczeń

Grupa Infra

Działamy głównie w obszarach przemysłu, budownictwa drogowego i infrastrukturalnego. Korzystamy ze specjalistycznych maszyn i urządzeń z zastosowaniem najnowocześniejszych technik oraz materiałów. Stosujemy najlepsze rozwiązania technologiczne. Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą zabezpieczeń przeciwpożarowych konstrukcji stalowych.

Grupa Infra

Ponad 10 lat doświaczenia w konserwacji betonu i stali.

Wykonujemy zabezpieczenia  powierzchni betonowych i konstrukcji stalowych. Realizujemy antykorozyjne zabiegi ochronne metali i betonu, zapewniających wieloletnią trwałość zabezpieczanych powierzchni. 

Zajmujemy się tworzeniem powłok ochronnych , uszczelnianiem ścian i szczelin dylatacyjnych. Wykonujemy prace w zakresie tworzenia podłóg z żywic epoksydowych. Czyścimy i zabezpieczamy elewacje budynków. 

Wykonujemy posadzki przemysłowe dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Chętnie doradzamy przy doborze najodpowiedniejszego typu nawierzchni, mając na uwadze warunki otoczenia , sposób użytkowania oraz intensywność eksploatacji. Przy wykonywaniu poszczególnych projektów dbamy zarówno o walory użytkowe, jak i estetyczne. Zależy nam na możliwie największej satysfakcji ze strony Klientów, dlatego uważnie wsłuchujemy się w ich potrzeby i stale śledzimy zmiany w branży.

Gwarancja najwyższej jakości usług.

100%

zadowolonych klientów

00

Lat doświadczenia

00+

Profesjonalny zespół

00

Zadowolonych klientów

00

Zrealizowanych projektów